Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Strumica
 • Struga
 • Tetovo
 • Gevgelija
 • Ohrid
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Kocani
 • Debar
 • Kriva Palanka
 • Stip
 • Negotino
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Construction - finishing works
 • Construction companies
 • Plastering contractors
 • Painting services
 • Stucco, exterior coating & facades contractors
 • Interior Decorators & Designers
 • Construction Materials & Supplies
 • Hydro & Water Insulation (Waterproofing Contractors)
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Floors & Flooring Installation
 • Architectural Services
 • Plaster & Plastering Works
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Roofing Contractors
 • Buildings Construction Contractors
 • Plastering
 • Vynil Doors & Windows
 • Locksmith Companies
 • Real Estate - Dealers
 • Apartments - Real Estate Sales
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Construction - finishing works


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Elta engineering (Elta-inzenering)


 • Address : Mishko Mihajlovski 3-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

Elta Engineering is a company whose main activity is construction craft works, complete interior design, marble laying, ceramics, plumbing, parquet and moleraire.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569227685_0.png?t=true&w=300&h=300

Krug-ST Inzenering


 • Address : Emil Zola 10/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

ARCHITECTURE AND DESIGN STUDIO

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594115849_75.jpg?t=true&w=300&h=300

Di Vlezerit Arming


 • Address : s.Mala Rechica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidroizolacija


 • Address : Cvetan Dimov 7
 • Place: Tetovo

Внатрешна и надворешна хидроизолација. Професионална услуга со гаранција за изведени работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1639658772_2.png?t=true&w=300&h=300

Ital Mix


 • Address : Ivo Lola Ribar 179
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljuli keramik


 • Address : s.Neproshteno
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljumi 2020


 • Address : s.Palatica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tevdovski art


 • Address : Bane Stefanovski 6
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abeski Dizajn


 • Address : s.Broshtica
 • Place: Debar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading market - Avtokomanda


 • Address : 16-ta Makedonska brigada 6/2-b
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading market - Cementara


 • Address : Boris Trajkovski 94
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

АДИНГ МАРКЕТ е малопродажен маркет каде се нуди сè од производната програма на АДИНГ (Адитиви за бетони и малтери, Смеси за залевање, Хидроизолациони материјали, Градежни китови, Градежни лепила, Подни системи, Боја и заштита за бетони, Смеси за израмнување, Декоративни премази, Фасадни материјали...), останати градежни материјали, градежна опрема, електрика, рачен и електричен алат, градинарски алати, опрема и механизација, железарија, водоводна опрема и материјали, електрика, бои и лакови, дом и домаќинство - опрема и аксесоари. Дејности: сè од производната програма на АДИНГ (Адитиви за бетони и малтери, Смеси за залевање, Хидроизолациони материјали, Градежни китови, Градежни лепила, Подни системи, Боја и заштита за бетони, Смеси за израмнување, Декоративни премази, Фасадни материјали...) останати градежни материјали и опрема, водоводна опрема и материјали, рачни и електрични алати, градинарски алати, опрема и механизација, железарија, електрика, бои и лакови, дом и домаќинство - опрема и аксесоари.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645016682_58.jpg?t=true&w=300&h=300

Aktiva+JJO


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 30-2/52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 16:00

074 605 712

070 462 552

02 5 517 932

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634131182_15.jpg?t=true&w=300&h=300

Akva mont inzinering


 • Address : ul.406, s.Marino 21
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Plus Proekt


 • Address : Mite Bogoevski 7/18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa proekt Rute


 • Address : Kliment Ohridski 86
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa-art kom


 • Address : Vambel 2-4/17
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amg Elektrik 2015


 • Address : ul.2, s.Mralino 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Растот на цените на производите се чуствува насекаде, а последните податоци на европската статистичка канцеларија потврдуваат дека инфлацијата забрзано расте ...
сите 110 | | | веќе видена

На 18 јуни е најавен голем протест од страна на ВМРО-ДПМНЕ, впрочем една од причините е економијата. Покрај многубројните причини затоа што ВМРО-ДПМНЕ се ...
сите 104 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel