Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Polyethylen - manufacturers & print
 • Plastics & plastic products
 • Plastic foils - manufacturers
 • Agriculture plastic foils
 • Plastics & plastic products - manufacturers & wholesale
 • Pipes & Fittings
 • Plastic Pipes Manufacturers
Повеќе филтриПомалку филтри

Polyethylen - manufacturers & print по градови

Bitola Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

Polyethylen - manufacturers & print

Fiko-plast


 • Address : Industriska zona Sever b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7968 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidrokonti DSZ


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski 9 lok.48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivo


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 17:00 • Sat from 07:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelplast Dabi


 • Address : Ivan Milutinovic 49
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата, на вчерашната 25-та седница, донесе одлука да го предложи на усвојување во Собранието Предлогот законот за изменување и дополнување на Законот за ...
сите 97 | | | веќе видена

Како дел од првиот ден од Глобалната недела на претприемништвото се одржа виртуелен панел „ Лобирање за политки за развој на националниот стартапекосистем – ...
сите 103 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel