Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Ohër
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ristela (llajsne)
 • Hidroizolime
 • Tapeta
 • Ndërtimtari - materiale
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Llaminat - Prodhim Dhe Tregti
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Perde Dhe Korniza
 • Gips-Karton
 • Dysheme - Prej Llaminati
 • Kuzhina Dhe Elemente Për Kuzhinë
 • Dysheme - Punime
 • Hekurishte
 • Gips-Karton - Realizim
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Mobilje - Materiale Për Përpunim
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ristela (llajsne)

Stilbi


 • Adresa: f.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10666 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ristela (llajsne)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballkanija mm


 • Adresa: Kozjaçka, f.Dobroshanë p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciklama inzhenering


 • Adresa: 18 Nentori 27-v
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciklama inzhenering


 • Adresa: Klenoec 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ciklama inzhenering


 • Adresa: Goce Dellçev 62
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈10678 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM 3 Izvedba Dizajn


 • Adresa: rr.1, f.Dolno Lisice 55
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10693 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

DM 3 Design Design është një kompani që me profesionalizmin, stafin e trajnuar mirë dhe përvojën e gjerë të punës ju ofron lloje të ndryshme të shfaqjeve: Fasadat me cilësi të lartë izoluese termike me cilësi të lartë, pllaka, dizajn të brendshëm dhe rinovim të ndërtesave, fasadave, elementeve dekorative dhe gips të punuar me dorë kartoni, shërbime të bojës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1664874429_68.png?t=true&w=300&h=300

DSC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dadi Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dellsa kom


 • Adresa: Ivan Meshtroviq 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10694 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

ristela (llajsne)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dena Kompani


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Dekor


 • Adresa: Prilepski Braniteli (Marksova) 35
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gips Dekor Ijlazi


 • Adresa: f.Зerkezi
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gipsoteka


 • Adresa: Gjore Gjoreski 93
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

HS Ekskluziv


 • Adresa: rr.1732 4 lam.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idninaprom


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 20-a/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igma Monting


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Iliev-Prom


 • Adresa: f.Dabille
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10794 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karat


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10692 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 172 | | | веќе видена

Комисијата за економски прашања ќе одлучува од денеска за донесување на четири предлог закони за стратешките инвестициски проекти Соларен парк Стипион, Соларна ...
сите 32 | | | веќе видена

Најпознатата криптовалута Биткоин достигна чекор до највисоката цена во историјата. Денешните 68.818,27 долари за еден биткоин на овој начин се доближија на ...
сите 20 | | | веќе видена

ПроКредит Банка, во рамки на својата мисија за поддршка на локалните бизниси во деловната заедница, како дел од програмата Youth in Business на Европската ...
сите 11 | | | веќе видена

Обемот на испораките од Турција во Русија е намален за 33 отсто во февруари и изнесува 670 милиони долари, наспроти 1 милијарда долари во истиот период во 2023 ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj