Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Stip
 • Vinicë
 • Gjevgjeli
 • Prilep
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dysheme - prej llaminati
 • Parket - tregëti
 • Pllaka
 • Dyer për shtëpi
 • Llaminat - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Parket - Montim
 • Sanitari
 • Dyer Të Blinduara
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Gips-Karton
 • Dysheme - Materiale
 • Dyer - Prodhim
 • Tepihë Dhe Tepisona
 • Dritare
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Mobilje - Shitore Dhe Sallone
 • Ristela (Llajsne)
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dysheme - prej llaminati

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Space Floors


 • Adresa: Kacanicki pat 58
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Space Floors е компанија пионер во сегментот за ламинатни подови, лајсни и тапети уште од 2004 година

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671191301_96.png?t=true&w=300&h=300

As - Kompani


 • Adresa: Ilindenska 196
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bz Group


 • Adresa: rr.101, f.Xhepзisht 73
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eger llaminat


 • Adresa: rr.101, f.Jazhincë 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7824 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Floors group


 • Adresa: Ilindenska 181
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

HB Exclusive


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

ХБ Ексклузив е модерена компанија која што нуди и врши монтажа на собни, надворешни врати како и ламинат, реализирани по европски стандарди.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640174316_23.png?t=true&w=300&h=300

Medina


 • Adresa: Ilindenska 103
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sigma Dors


 • Adresa: rr.106 nr.1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tvin Parket


 • Adresa: Marshal Tito 38
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tvin-parket


 • Adresa: Iliria 38
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zbukurimi


 • Adresa: rr.101, f.Xhepçisht 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AS Company


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adisa Group


 • Adresa: Zona industriale 35
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva market


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 53
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alchinov kompanite/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art fiks kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baga prom


 • Adresa: Strasho Pinxhur 1
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7931 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Benino houm centar


 • Adresa: Kлrste Misirkov 70
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi-kom Inxhiniering


 • Adresa: Llavçanska Korija 45-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 109 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 58 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 45 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 21 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj