Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Panele dekorative muri
 • Materiale dekorative
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Panele
 • Tapeta
 • Stiropor (Tapë Peshku)
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Dysheme - Prej Llaminati
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Panele dekorative muri

Besa pan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saraj Dekor


 • Adresa: Ljubotenska 17
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Беконтракт


 • Adresa: f.Džepčište
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3D Lider Selam


 • Adresa: Sretko Kërsteski 30/2
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekorativni zidovi


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 66
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delo dekor


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Дело Декор е компанија која се занимава со увоз и продажба на производи за внатрешно уредување. Во нашата понуда ќе најдете: тапети, фототапети, стикери, бордури, декоративни ѕидни 3D панели, зебра и минизебра завеси.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569415956_81.png?t=true&w=300&h=300

Dena Kompani


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 8
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digital Art


 • Adresa: Joska Jordanoski 102-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gara Panels/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gile Stone


 • Adresa: Ivan Haxhinikolov (Ratko Mitroviq) 30-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gral Galery


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 45 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lindi Design


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lodzia dizajn-Decor Walls Mk


 • Adresa: bul.VMRO (Marksi dhe Engelsi) 3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marbor-Stone


 • Adresa: Vasil Glavinov, f.çiflik 6
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7919 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mateo Dizajn


 • Adresa: bul.VMRO (Marks dhe Engells) 1-8/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ornato


 • Adresa: Prohor Pcinski 91
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plasma Dizajn


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ritam trejd


 • Adresa: Kozle 91 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stirohrom


 • Adresa: Dobre Ivanoski 27
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 192 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj