Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Ohër
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Parket - tregëti
 • Dysheme - prej llaminati
 • Llaminat - prodhim dhe tregti
 • Parket - montim
 • Ndërtimtari - materiale
 • Dyer Për Shtëpi
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Tepihë Dhe Tepisona
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Dysheme - Materiale
 • Dyer - Prodhim
 • Gips-Karton
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Pllaka
 • Ristela (Llajsne)
 • Dysheme - Punime
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Parket - Prodhim
 • Sanitari
 • Dru - Lëndë Druri - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Parket - tregëti

Area home group


 • Adresa: f.Leshok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Extra Parket


 • Adresa: F.Reçicë e Vogël 167
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

Kategoritë:

parket - tregëti

Floors group


 • Adresa: Ilindeni 181
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Liberta Kom


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Medina


 • Adresa: Illindenska 103
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 17:30

Troja Parket


 • Adresa: Ilindeni 66
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Tvin Parket


 • Adresa: Marshall Tito 38
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Tvin-parket


 • Adresa: Iliria 38
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Aliti Dimeks


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 21
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9434 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Arrikton porta


 • Adresa: Bul.Koço Racin 42
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

Krijimi mirë i realizuar dhe cilësia e lartë europiane bëhet rekomandim për klientët e ri.

Bançot


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 46-3/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км

Borprom


 • Adresa: F.Dabille
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9537 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Bukov Parket


 • Adresa: Andon Sllabejko 25
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9510 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 09:00 deri më 16:00

Dankom


 • Adresa: 8-mi Septemvri 32-a (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9532 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Eko produkt parket


 • Adresa: Bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Floring


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 101
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска присуствуваше на Саемот на бизниси од општина Сарај, кој се одржа во организација на фондацијата “Албиз“, каде ...
сите 34 | | | веќе видена

Во Општина Лозово во тек се градежни активности за реконструкција и асфалтирање на улици и локални патишта. На увид на истите денеска дојде министерот за ...
сите 19 | | | веќе видена

Со повеќе од 20 години искуство како претприемач и инвеститор во Хајтек бизниси со фокус на потрошувачката технологија, Џоди Голдстајн знае повеќе работи за ...
сите 10 | | | веќе видена

Додека скенирачите на фискали сметки се „острат“ за новата тура пари кои треба да легнат на нивните трансакциски сметки, што се очекува во февруари, нејасно е ...
сите 10 | | | веќе видена

Швајцарските приватни банкари се жалат дека некои од нивните клиенти повлекле голем дел од своите пари од банките со цел сами да ги чуваат, без оглед на тоа ...
сите 2 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, заедно со директорот на Државниот инспекторат за земјоделство, одржа работен состанок со претставници од Стопанската комора на ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj