Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tapeta
 • Perde dhe korniza
 • Ristela (llajsne)
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Çarçafë dhe mbulesa
 • Roleta Veneciane
 • Perde - Variolajt
 • Qeramikë - Produkte
 • Dysheme - Prej Llaminati
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Ndriçim - Shitore
 • Tepihë Dhe Tepisona
 • Gips-Karton - Realizim
 • Panele Dekorative Muri
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Parket - Tregëti
 • Hidroizolime
 • Mobilje - Shitore Dhe Sallone
 • Llaminat - Prodhim Dhe Tregti
 • Moleraj - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Tapeta

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Delo dekor


 • Adresa: Franklin Ruzvelt 43
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Дело Декор е компанија која се занимава со увоз и продажба на производи за внатрешно уредување. Во нашата понуда ќе најдете: тапети, фототапети, стикери, бордури, декоративни ѕидни 3D панели, зебра и минизебра завеси.


Area home group


 • Adresa: f.Leshok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Reno-Gips


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

Abba


 • Adresa: Marksi dhe Engelsi p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Bs-dizajn


 • Adresa: Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00 • D nga 10:00 deri më 12:00

Ciklama inzhenering


 • Adresa: 18 Nëntori 27-v
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Dekor i dom


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 20-3/3
 • Vendi: Kumanovë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Drapera


 • Adresa: Nikolla Teslla 92
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Ground fashion


 • Adresa: Kosturski Heroi 17/8 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

tapeta

Hil Dizajn


 • Adresa: Dimitar Vllahov 60
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 19:00 • Sh nga 12:00 deri më 17:00

Home and Style


 • Adresa: Aminta III 1,Stadiumi i Qytetit (Lleninova)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00 • D nga 09:00 deri më 15:00

Ingres


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 24/15 mezanin
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Ivanica-Eksluziv


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 32
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kir-kat stil


 • Adresa: Prilepski Braniteli 35 (Marksova)
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Mapa

Во изминатите две и пол години преку инструментите на Фондот за иновации и технолошки развој значително е зголемен опфатот на поддржани домашни компании, а ...
сите 15 | | | веќе видена

Сојузот на стопански комори на Македонија со иницијативата на жени во климатска акција почна со кампања посветена на подигнување на свеста и преземање мерки со ...
сите 14 | | | веќе видена

Луѓето често може да се најдат во непријатна ситуација кога го забораваат својот паричник дома, кога картичката им е истечена, изгубена или украдена, а имаат ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj