Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Veles
 • Kratovë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante për dasma
 • Mehane
 • Restorante - Peshku
 • Ketering
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Çorbë
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Pastërma
 • Restorante - Piceri
 • Sauna
 • Spa Qendra
 • Restorante - Ushqim Deti
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Specialitete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kombëtarë

Etno Selo


 • Adresa: F.Mllado Nagoriçan
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Fotka


 • Adresa: Helsinki 16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha , D nga 11:00 deri më 18:00 • Ma - Enj nga 11:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 00:00

Fratelis Viziana


 • Adresa: F.Kleçovcë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7445 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 00:00

Gostilnica Sokace


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 16
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Grne


 • Adresa: Shirok Sokak 37 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

Hit Dizajn


 • Adresa: Marshall Tito 164
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7518 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Hotel Aleksandrija


 • Adresa: Kosta Abrash p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Hotel Mizo


 • Adresa: Vasil Stefoski 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Hotel Porta


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Është e lokalizuar në kej të Vardarit, në 500m largësi nga qendra kryesore transportuese e Shkupit,Hotel Porta gjindet në rrethinë të qetë, përderisa në të njetën kohë gjindeni në 2km nga qendra e qytetit. Nuk ka vend më të mirë përderisa kërkoni pushim në fund të ditës pas një dite pune të lodhshme, apo pas shijimt të pulsit dinamik të qytetit. Ju dëshirojmë mirëseardhje të sinqertë!

Ilinden 903


 • Adresa: Nikolla Orovçanec 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 07:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 07:00 deri më 01:00

Imperator


 • Adresa: Fallanga Maqedonase p.n. (Ivo Llolla Ribar), Shëtitorja e qytetit
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км

Kaj Ace


 • Adresa: Marshall Tito 91
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Kaj Baba CanaMapa

Економските и финансиски односи се важен начин преку кој нациите градат доверба и меѓусебно разбирање. Нашите дипломати треба да ја стават економската политика ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj