Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Veles
 • Krushevë
 • Shën Nikollë
 • Kavadar
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - zgarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Qebaptore
 • Restorante - piceri
 • Skarë me kilogram
 • Restorante - Kombëtarë
 • Mehane
 • Restorante - Peshku
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Restorante - Çorbë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - zgarë

3 Fenera mini


 • Adresa: rr.107 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 23:00

Belojski Biser


 • Adresa: F.Bellovishtë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 21:00

Derven


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7827 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Manastiri BT


 • Adresa: Rr.120 nr.73
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 22:00

Aleksandrija


 • Adresa: Sotka Gjorgjioski 11
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Alltan


 • Adresa: Qendra e Biznesit lok.10-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

Andora


 • Adresa: Taqa Berber 2
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Benetton 97Beti


 • Adresa: Goce Dellçev 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Biser


 • Adresa: Tregu i gjelbërt 18
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00 • D nga 09:00 deri më 16:00

Dejnokrat inzhenering


 • Adresa: Gjorçe Petrov 24-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

Firma


 • Adresa: Vasko Karangelleski 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Fontana Gril


 • Adresa: Vladimir Polezinovski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Fortuna-2003


 • Adresa: Vera Popova 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7924 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Fotka


 • Adresa: Helsinki 16-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha , D nga 11:00 deri më 18:00 • Ma - Enj nga 11:00 deri më 23:00 • Pr - Sh nga 11:00 deri më 00:00

Glamur


 • Adresa: F.Dihovo p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7903 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Mapa

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Пратеникот од СДСМ и владечкото мнозинство, Диме Велковски, денеска во своето излагање на Комисијата за финансирање и буџет ги истакна суштинските и реални ...
сите 75 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи