Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante - peshku
 • Sauna
 • Spa Qendra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kombëtarë në Ohër

Amerikano


 • Adresa: Branko Shotra 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 00:00

Biljanini Izvori


 • Adresa: Bilanini Izvori -Studençishta
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 01:00

Dallga


 • Adresa: Kosta Abrash 3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Delikates


 • Adresa: Bul.Turistiçka Remis 2 lok.7
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

Hotel Aleksandrija


 • Adresa: Kosta Abrash p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Hotel Mizo


 • Adresa: Vasil Stefoski 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7864 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Makedonska kuqa


 • Adresa: Lagja Pa Sistem Rrugorë
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7868 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00

Makedonska sofra


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas 5
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Rojal Vju


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 07:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 07:00 deri më 01:00

Shën Sofija


 • Adresa: Car Samoil 88
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

Çun


 • Adresa: Kosta Abrash 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 01:00

Mapa

Фондот за иновации и технолошки развој отвора нови можности и скратени процедури за македонските компании со измените на Среднорочната програма кои беа усвоени ...
сите 30 | | | веќе видена

Доспеани а неплатени сметки за струја, вода, греење, купен а неплатен инвентар и материјали, завршени а неплатени договорни услуги – по овие основи државните ...
сите 10 | | | веќе видена

Кварталната заработка на американскиот синџир за брза храна McDonald’s за прв пат по две години падна под очекувањата на Wall Street, што предизвика акциите на ...
сите 31 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj