Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kombëtarë në Prilep

Makedonska Kuqa


 • Adresa: Joska Jordanoski 4
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Markova cesma


 • Adresa: nas.Markova cesma
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mir


 • Adresa: Nën lidenin e Prilepit
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7903 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çardak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çe


 • Adresa: Pletvar
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Работниците ќе излезат на улица ако Уставниот суд ги поништи законите за недела-неработен ден. Од Сојузот на синдикати на Македонија со остра реакција на ...
сите 45 | | | веќе видена

Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
сите 48 | | | веќе видена

Претседателот на македонско-бугарската стопанска комора во Македонија, Кирил Лазаров преку писмо се обрати до премиерите на Владите на Бугарија и ...
сите 25 | | | веќе видена

Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj