Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovë
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Kuzhina popullore по градови

Gostivar Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kuzhina popullore

Shkodran


 • Adresa: Iliria 38
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

kuzhina popullore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkodran 2


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

kuzhina popullore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Votra


 • Adresa: Kiro Ristoski-Dërnc 100
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filis


 • Adresa: Sutjeska 27
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

Kategoritë:

kuzhina popullore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharr MS


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski 3
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

Kategoritë:

kuzhina popullore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Sharri


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 3
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонија се соочува со недостиг на електрична енергија поради нејзино намалено производство, додека потрошувачка на струја е зголемена. Можни ли се ...
сите 220 | | | веќе видена

И во наредните седум дена ќе важат досегашните цени на бензините, дизелот и екстралесното масло за домаќинство. Регулаторната комисија одлучи бензините и ...
сите 80 | | | веќе видена

Компанијата „Тетекс“ ги објави преку Берзата финансиските резултати остварени во првите три квартали од годинава. Тие покажуваат дека за девет месеци од ...
сите 30 | | | веќе видена

Трите комисии кои произлегоа од Преспанскиот договор и Договорот за добрососедство месечно не чинат нешто повеќе од 20.000 евра, покажуваат исплатите кои одат ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj