Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Veles
 • Kratovë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - kombëtarë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante për dasma
 • Mehane
 • Restorante - Peshku
 • Ketering
 • Restorante - Zgarë
 • Restorante - Çorbë
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Pastërma
 • Restorante - Piceri
 • Sauna
 • Spa Qendra
 • Restorante - Ushqim Deti
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Specialitete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - kombëtarë

Stara Gradska Kuqa


 • Adresa: Pajko Mëhalla 14, rruga e advokatëve
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Studio in


 • Adresa: Gjorgji Vasillev 97
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Tga za jug


 • Adresa: Korpusi i 15-të 5
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 23:00

Ukus


 • Adresa: Amit Çellopeçanec 12
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

Uranija


 • Adresa: Gradski Park p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

Vanila


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Via Ignacija


 • Adresa: F.Vevçan p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7844 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

Vila od Alula


 • Adresa: F.Vevçan
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7844 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 00:00

Vita Abi


 • Adresa: Kej Vardar
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 21:00

Vito


 • Adresa: Mite Bogoevski p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

Zllatna Vilushka


 • Adresa: Bul.ASNOM 24 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

ÇardakÇe


 • Adresa: Pletvar
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 21:00

Çun


 • Adresa: Kosta Abrash 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 01:00

Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj