Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
 • Kavadarci
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pumps & pumping - parts & supplies
 • Heating appliances
 • Plumbing equipment, parts & supplies
 • Compressors - retail & distribution (air & gas compressor dealers)
 • Lawnmowers
 • Solar Systems
 • Hydraulics
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Electricity Generators
 • Electric Motors
 • Irrigation - Equipment & Installation
 • Garden Tools Equipment & Machinery
 • Agricultural Machinery - Retail
 • District Heating Utility Companies
 • Hydro Technical & Water Proofing Instalations
 • Fire Hydrants
 • Refrigeration & Cooling Services
 • Tools
 • Heating Contractors
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
Повеќе филтриПомалку филтри

Pumps & pumping - parts & supplies по градови

Bitola Kavadarci Kicevo Kocani Kumanovo Ohrid Skopje Stip Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pumps & pumping - parts & supplies

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Agroindustrija-Agis


 • Address : Nikola Rusinski b.b., lok.23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

Основни дејности на компанијата се продажба и сервисирање на нисконапонски и високонапонски електромотори, намотки за високонпонски електромотори, како и продажба и сервисрање на секаков вид пумпи за вода. Исто така, се занимаваме со продажба на откочници за кранови, секаков вид моторедуктори, системи за централно подмачкување, хидраулична опрема, хидраулични цилиндри за работа во тешки услови и ХТЗ опрема.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572523266_04.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Fluid proekt


 • Address : bul.Srbija 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Fluid Project is a private company, which is the only company working in the field of treatment of drinking water and sewage, environment protection and underwater research.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300

Advajzori


 • Address : bul.Turisticka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 18:00 • Sun from 10:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anko


 • Address : Zan Zores 129 lok.12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqua-ing


 • Address : Marsal Tito 3
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsopump


 • Address : Orce Nikolov 174
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima Trade


 • Address : Hristo Tatarcev 13/22 (Sava Kovacevik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko plast 2014


 • Address : s.Gorni Podlog
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektromotori


 • Address : Majakovski 3 lok.4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektropromet win ltd


 • Address : 11-ti Oktomvri 42/a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eneks Group Engineering (Eneks Group Inzenering)


 • Address : Simeon Kavrakirov 20-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Our company Eneks Group Engineering offers environmental and energy products and system solutions for heating, cooling and production of sanitary hot water as well as heat pumps and solar systems.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1399885139_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Enko Commerc


 • Address : Slavej Planina 44
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroterm


 • Address : 4-ti Noemvri b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км
 • Working Hours: Mon , Wed - Thu from 08:30 to 19:00 • Tue , Fri from 08:30 to 15:00 • Sat from 08:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortuna group


 • Address : Bul.Boris Trajkovski 274
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7858 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

Fortuna Group is the answer for any construction investor who is looking for a company that can supply them with all primary and secondary building materials from outdoor water equipment to the smallest screw.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/50c6328dc8237d05dcc04b6bae7b51eb.jpg?t=true&w=300&h=300

Geared Motor


 • Address : Blagoj Gorev 211-a
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите корисници на American ExpressPoint дебитната картичка дека е продолжен промотивниот период до 30.09.2020 година за ...
сите 44 | | | веќе видена

Голем дел од германските компании ја предупредија Владата дека без работниците од Западен Балкан нема да можат да опстојат бидејќи, како што наведуваат во дел ...
сите 11 | | | веќе видена

Во вториот економски квартал, кога здравствена криза кулминираше, симптомите на ковид-19 се „појавија“ и во банкарскиот сектор – забавено кредитирање и на ...
сите 38 | | | веќе видена

Тековната финансиска политика на американските власти ја поткопува довербата во доларот и ги принудува инвеститорите да купуваат злато што е можно поактивно. ...
сите 50 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel