Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Valves & fittings - repair services по градови

Bitola Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Valves & fittings - repair services

Iva-mont


 • Address : Bozhin Nikolov - Silni 36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Chemical and mechanical cleaning of steam boilers, shamotiranje, rehabilitation of heat exchangers, maintaining steam, hot water and gas installation, maintenance of burners, repair of industrial valves, manufacture of electric boilers and the like.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300

Novamat


 • Address : ul.1, s.Bunardzhik Ilinden 44-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626333077_86.png?t=true&w=300&h=300

RH gas prom


 • Address : Joakim Krchovski 1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igma Tek 2018


 • Address : Makedonska Falanga (Ivo Lola Ribar) 20
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Тимот на Фондот за иновации и технолошки развој, за првпат одржа консултативна средба со странските донатори, за планираните активности во новата годишна ...
сите 33 | | | веќе видена

Буџетот за земјоделството за 2022 година има развојна компонента со фокус на капитални водостопански инвестиции. Вупниот буџет, кој опфаќа неколку институции, ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel