Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Swimming pools - equipment
 • Swimming pools - installers
 • Swimming pools - maintenance
 • Saunas equipment & supplies dealers
 • Filters - water treatment
 • Saunas
 • Water Gardens & Fountains - Manufacturers & Retail
 • Irrigation - Equipment & Installation
 • Plastics & Plastic Products
 • Water Treatment Service, Equipment & Supplies
 • Tanks - Retail Merchants & Treatment
 • Health Spas Resorts (Turkish)-Equipment
 • Boats - Retail
 • Lighting Shops
 • Christmas Decorations
 • Swimming Pools
 • Carnival Equipment, Supplies & Clothes - Retail
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
 • Toys - Manufacturers & Wholesale
 • Toy Stores
Повеќе филтриПомалку филтри

Swimming pools - equipment по градови

Gostivar Kumanovo Negotino Skopje Stip Struga Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Swimming pools - equipment

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

6 days a week

Admiral


 • Address : ul.10 br.1-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 16:30

Designing, designing, implementing and maintaining public, animated and music fountains, swimming pools and playgrounds, as well as saunas and spa centers.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1416469495_14.jpg?t=true&w=300&h=300
Wi-Fi ZoneAirconditioned

Trendline


 • Address : Petar Acev 22-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

The core business of the company TRENDLINE LLC - Skopje is focused on design, construction and equip of pools, hydro massage tubs (JACUZZI), Finnish sauna, infrared sauna, steam baths as well as equipment from European and world manufacturers,...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571381248_61.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Fluid proekt


 • Address : bul.Srbija 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Fluid Project is a private company, which is the only company working in the field of treatment of drinking water and sewage, environment protection and underwater research.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300

Piezo


 • Address : Tode Bogdanoski 40
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

2001 Oskarplast


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Oskarplast is one of the leading manufacturers of reinforced polyester products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1541759402_18.png?t=true&w=300&h=300

Aquatech/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejon-as


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korni


 • Address : ul.1520, Boris Trajkovski (Prvomajska) 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak bazen


 • Address : Goce Delchev 42
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00 • Sat - Sun from 07:00 to 12:00

With each purchased pool, you get 10 years warranty on polyester equipment and 2 years of pumps and filters.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565096461_7.png?t=true&w=300&h=300

Prestige


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Timpeko


 • Address : bul.Jane Sandanski 3/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodena oaza


 • Address : Metodia Shatorov Sharlo 19/57-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodomat


 • Address : Varazhdinska 20
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7436 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 25 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 76 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 14 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
сите 31 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel