Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Ohrid
 • Struga
 • Bitola
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Negotino
 • Kicevo
 • Gevgelija
 • Veles
 • Kavadarci
 • Prilep
 • Vinica
 • Stip
 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bathroom - equipment, fixtures & accessories
 • Bathroom fixtures & accessories retail
 • Tiles - dealers
 • Plumbing equipment, parts & supplies
 • Ceramic products
 • Ironmongery Wholesalers
 • Electrical Materials, Supplies, Instruments & Equipment
 • Electric Tools
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Hand & Power Tools
 • Electrical Appliance - Retailers
 • Occupational Safety Equipment & Supplies (Workplace Safety)
 • Furniture Stores
 • Wood Doors
 • Laminates Flooring
 • Heating Appliances
 • Tools
 • District Heating Utility Companies
 • Electrical Equipment
 • Plumbing & Sewage Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Bathroom - equipment, fixtures & accessories


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Paravan kompani


 • Address : Sirok Sokak 127 (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

Изработка на паравани по мерка за туш кабини. Застаклување на балкони и тераси и сигнализација на паркинг простор.

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

KC Home by Kaleceramika


 • Address : bul.Nikola Karev, Topanska 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:30

KC HOME внесува свежина, квалитет и луксуз во вашиот дом. KC HOME е се што му треба на вашиот дом.

Parking6 days a weekCards acceptedDelivery

Tempomak


 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Tempomak International doo is a company formed in 2002 in Macedonia, with great experience and a collection of his best-known brands in the industry, as well as endlessly throughout the service territory of Macedonia and elsewhere in neighbouring countries. With an experienced sales team and high quality items that are offered in the market, create a recognizable image of the famous brands in the market.

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Sate Keramika


 • Address : Jadranska Msgistrala 129 (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 15:00

Shate Ceramica is a company that sells tiles, sanitary ware and baths. We are the sole agent for Keros Ceramica from Spain.

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards accepted

Ansa-Dren Komerc


 • Address : Moskovska 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 13:00

Откријте го светот на Keraben во футуристичко патување кое ги нагласува клучните вредности на фирмата и брендот. Уживајте во оваа креативност и во самата суштина на она што Keraben е: традиција, технологија, истражување и одржливост која се применува во дизајнот.

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Koding 2


 • Address : Sarplaninska b.b., Novoselski pat
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 09:00 to 14:00

Koding 2 is a company that deals with trade in water and sewage materials.

Parking6 days a weekAirconditionedCards acceptedDelivery

Baudom


 • Address : Jadranska magistrala 98 (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 16:00

BAUDOM sells tiles and sanitary.


Armal


 • Address : Ilindenska 162
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

BFM Company


 • Address : nas.Klikovo
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

BFM COMPANY is a company for retail and wholesale with legal residence in Tetovo and the same offers you wide range of different products from the area of the heating, cooling, solar systems and plumbing installations.

Italux


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

Shbm Kompani


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:00

Компанијата со реноме сега со нов изложбен салон на Индустриски пат, наспроти ресторанот „Бос“.

Map

Целосно укинување на законот за пазари. Со исто барање настапуваат и организаторите на пазари и пазарџиите. Овој закон на почетокот на годината ги дигна ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePassword


New user ? | Forgot your password? | Cancel