Goga Kompani


  • Address : Nikola Kopernik 2
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7919 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

До крајот на 2020, вработените и во приватниот сектор, ќе добијат К-15, односно регресо за годишен одмор, а минималниот износ за оваа година е 10.884 денари. ...
сите 52 | | | веќе видена

Ковид-19 влијаел на промената на потрошувачите навики на македонските е-купувачи и 36 проценти од нив го зголемиле обемот на онлајн купување. Од почетокот на ...
сите 55 | | | веќе видена

Граѓани се жалат дека добиле двојно повисоки сметки за струја за ноември од она што вообичаено го плаќале во најстудените зимски месеци. Тие сметаат дека не е ...
сите 19 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel