Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
 • Delcevo
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Gevgelija
 • Kumanovo
 • Vinica
 • Kocani
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Textile & textile goods - wholesalers
 • Textile & textile goods - manufacturers
 • Textile & textile goods - retailers
 • Bedding, linens & bedspreads
 • Occupational safety equipment & supplies (workplace safety)
 • Boutiques
 • Hosiery & Socks - Retail Shops
 • Clothing Shops - Ladies
 • Lingerie Retailers
 • Specialized Textile For Towels - Terrycloth Manufacturers & Merchants
 • Knitted Apparel
 • Clothing Industry
 • Clothinf Shops - Men'S
 • Footwear Shops (Shoe Stores)
 • Footwear - Wholesalers (Shoes)
 • Pillows - Manufacturers & Retail
 • Carpets & Rugs
 • Clothing Stores & Shops - Children'S & Babies
 • Bed Covers
 • Haberdashery
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Textile & textile goods - wholesalers


Anzi


 • Address : Todor Cipovski Merdzan 40
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crazy baby


 • Address : Ilindenska 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geteks


 • Address : Jane Sandanski 46
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hard soda


 • Address : Ilindenska blok 87 kat 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial ntt


 • Address : Marshall Tito 195-a, s.Brvenica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju Market


 • Address : Dimo Gavrovski Kara 14
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD Alkaloid BerovoAD Alkaloid Berovo is a company that is engaged in the production of textile products of 100% cotton, such as cotton fabrics and sanitary materials, and also has its own final consumer products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562852449_31.jpg?t=true&w=300&h=300

Aida Fashion


 • Address : Bitpazarska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka


 • Address : Vladimir Komarov 29/3/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Almer-Teks


 • Address : Zeleznicka 40-D
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aner-eksport import


 • Address : DTC Mavrovka lok.42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 20:30 • Sat from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angrotex


 • Address : Zeleznicka 24-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7917 км
 • Working Hours: Tue - Fri from 07:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aolen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asteri tekstil


 • Address : Boris Kidric b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astibo Fashion Group


 • Address : Goce Delcev 34
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7918 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan trejding


 • Address : p.fah 799
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bani market


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 24/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bond


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Delcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bos M-tekstil


 • Address : Carevoselska 6
 • Place: Delcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 261 | | | веќе видена

По предлог-одлуки на Собранието на акционери, на продажба се ставени градежни-деловни нефункционални објекти во сопственост на ПИ Благој Ѓорев АД Велес, а меѓу ...
сите 4 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 67 | | | веќе видена

Фирмите што се жалеле за некоја јавна набавка, лани до Комисијата за жалби по јавни набавки уплатиле вкупно 107 илјади евра за водење на жалбени постапки, ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Биткоинот деновиве се искачи над 64.500 американски долари, разбивајќи уште една рекорд по еден месец консолидација на лошите страни ...
сите 43 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Со понудата за преземање, мнозинскиот сопственик на Комерцијална банка А.Д. Београд, словенечката НЛБ банка, не успеа да го надмине ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel