Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plaster & plaster ware
 • Construction materials & supplies
 • Stucco, exterior coating & facades contractors
 • Plastering
 • Plastering contractors
 • Construction Companies
 • Construction Insulation Materials
 • Insulation Materials Dealers
 • Interior Decorators & Designers
 • Roofing Contractors
 • Thermoinsulation
 • Hydro & Water Insulation (Waterproofing Contractors)
 • Painting Services
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Construction - Finishing Works
 • Paint, Varnish & Lacquer - Manufacturers
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Shingle
 • Sand & Gravel Dealers
 • Parquet (Wood Floor) - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Plaster & plaster ware in Skopje

Acustik (akustik)


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM 3 Izvedba Dizajn


 • Address : ul.1 br.55 Dolno Lisice
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabaz karamata


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elkotehna engenering


 • Address : Naroden Front 5-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gips Gradba


 • Address : Bul.Jane Sandanski b.b.
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gipsar


 • Address : Jadranska Msgistrala 37 (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 07:30 to 14:00

The company GIPSAR deals with trade in building materials and construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519646094_74.gif?t=true&w=300&h=300

Mega Kumanovo


 • Address : Boris Trajkovski 62 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melmaks bm


 • Address : bul.Partizanski Odredi 151-b/3 mezanin 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rolomont


 • Address : Ul.30, br.31, Radisani
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

Rolomont is a local market leader for PVC and aluminum products, which are tailor-made for your home apartment or building.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574781393_75.png?t=true&w=300&h=300
Map

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 90 | | | веќе видена

Гувернерот на англиската Банка, Ендрју Бејли денеска истакна оти е малку веројатно дека постоечките криптовалути ќе потраат доволно долго за да служат како ...
сите 20 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 35 | | | веќе видена

Како член на Енергетската заедница, Северна Македонија има обврска да усогласи одредени национални закони за енергетика, клима и животна средина со ...
сите 24 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel