Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Ordinanca radiologjike
 • Rezonancë magnetike
 • Ordinanca kardiologjike
 • Tomografi kompjuterike
 • Spitale
 • Rentgen - Inçizim
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Qendra Diagnostike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
Повеќе филтриПомалку филтри

Ordinanca radiologjike по градови

Belgrad Shkup Stip

Радиус (100км)

Ordinanca radiologjike

Megamed Radio Dijagnostika


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a lok.1,2,6,7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи