Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Tetovë
 • Stip
 • Kavadar
 • Prilep
 • Veles
 • Strugë
 • Probistip
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Kriva Pallankë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Radovis
 • Resnjë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca pediatrike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Poliklinika
 • Ordinanca gjinekologjike
 • Laboratore Diagnostike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Spitale
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Barnatore
 • Ambulanca
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Ordinanca Internistike
 • Pulmologjia
 • Kirurgji
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca pediatrike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


Dr. Lidija


 • Adresa: 29 Nëntori
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Florens


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9428 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Lençe medika


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Medika-Lluks


 • Adresa: Lubotenit 91
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

Ae-medika


 • Adresa: Georgi Pophristov 4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 22:00

Anima Medika


 • Adresa: Metodija Mitevski-Brico 44
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈9486 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Aurora medika


 • Adresa: Bllazhe Koneski 1
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈9510 км

Bambi


 • Adresa: Dojranska 14
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Celzus


 • Adresa: Leninova 24
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9516 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 11:00

City Medica


 • Adresa: Bul.Ilinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00

D-r Ana Mojsova


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 11
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9516 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 13:00

D-r Ana Pedisto


 • Adresa: Tashko Karaxha 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

D-r Dobrovocki


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

D-r Ellica Stanishlleviq


 • Adresa: Pançe Peshev 22
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9536 км

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи