Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca gjinekologjike
 • Sterilitet dhe fertilitet - shërim
 • Spitale
 • Ordinanca pediatrike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Kirurgji
 • Laboratore Diagnostike
 • Pulmologjia
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Ordinanca Kardiologjike
Повеќе филтриПомалку филтри

Sterilitet dhe fertilitet - shërim по градови

Manastir Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sterilitet dhe fertilitet - shërim

Dr. Veronika Kokoromanovska


 • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 50/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Mr nga 10:30 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekomedika


 • Adresa: Divizioni i 50-të 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njuborn klinik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i parë i përgjithshëm privat-Remedika


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 22:00 • Sh nga 07:30 deri më 15:00 • D nga 07:30 deri më 13:00

24 часа дежурен доктор.

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ultramedika


 • Adresa: bul.Illinden 97
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekomedika


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 154/2
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Ma , Enj nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 100 | | | веќе видена

На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
сите 44 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

На работниците им се исплаќаат и надоместоци за храна и превоз и низа други стимулативни додатоци за работни резултати и продуктивност. „Томи“ оваа година на ...
сите 3 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 20 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj