Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kirurgji
 • Spitale
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca kardiologjike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Urologji
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Ordinanca Pediatrike
 • Mjekësia E Punës
 • Laboratore Diagnostike
 • Mjekësia Estetike
 • Pulmologjia
 • Poliklinika
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Ordinanca Radiologjike
 • Vizitë Shtëpiake
Повеќе филтриПомалку филтри

Kirurgji по градови

Koçanë Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kirurgji

D-r Sashka-AleksdentalKategoritë:

kirurgji

Diamed


 • Adresa: Gjorçe Petrov 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

Janita


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 113-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км

Medika Centar


 • Adresa: Skupi 22/10, f.Zllokuqan
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Приватниот здравствен центар Медика Центар претставува организација на иднината која постои за да ги задоволи Вашите потреби и барања.

Neuromedika-Vllae


 • Adresa: Vllae 87
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neuromedika është poliklinika e parë private në R. e Maqedonisë, e cila punon me sukses prej 27 vitesh. Ajo u mundëson të gjithë pacientëve shërbim shëndetësor primar dhe sekondar. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme ajo kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve. Një theks i veçantë i punës së Neuromedikas është vendosur në shërbimin e plotë mjekësor 24 orësh, duke përfshirë vizitat shtëpiake nga ana e ekipit tonë mjekësor.

Nirvana


 • Adresa: 1 Maji 1/3
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9479 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Spitali i parë i përgjithshëm privat-Remedika


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 22:00 • Sh nga 07:30 deri më 15:00 • D nga 07:30 deri më 13:00

24 часа дежурен доктор.

Spitali klinik-Kirurgjia


 • Adresa: Luben Ivanov 25
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈9491 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj