Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rentgen - inçizim
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Radiografi dentare (radiografi panoramike)
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Rezonancë Magnetike
 • Tomografi Kompjuterike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Ordinanca Stomatologjike
 • Qendra Diagnostike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Laboratore Diagnostike
 • Poliklinika
 • Spitale
 • Ordinanca Radiologjike
 • Laboratore Teknike Për Dhëmbë
 • Ambulanca
 • Vizitë Shtëpiake
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Rentgen - inçizim

Bllu Dent


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 20:00

Rentgen Mintas


 • Adresa: Boro Vulliq 6, lok.4-5
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Dentaluks


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈9510 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Dento Medikal


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 127-2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

DENTO MEDICAL është një institucion privat shëndetësor "POLICLINIK ME ORDINIMIN PËR MJEKIMIN E PËRGJITHSHËM DHE ORDINIMIN PËR DENTRINË E PËRGJITHSHME".

Dr. Gjoshe


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Dr. Nina


 • Adresa: Bul.ASNOM 70, K-9 lok.9 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:30 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Dr Nina është një zyrë dentare që ofron një qasje individuale në stomatologji pediatrike, si dhe trajtim ortodontik në fëmijët dhe të rriturit. Ne kemi një roentgen për të shtënat panoramike të dhëmbëve. Ne punojmë me karta blu.

Estadent


 • Adresa: Sollunska 222
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kruna ms


 • Adresa: Kej 13 Nëntori 2/2, QTQ
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Maestro dent


 • Adresa: Mosha Pijade 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Picaso dental


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 107-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Qendra Diagnostike


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3, gradski zid blloku 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Rentgen Institut - shalter


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км

Kategoritë:

rentgen - inçizim

Mapa

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

А генцијата за лекови и медицински средства на Република Словенија (JAZMP), по извршената инспекција во погоните за производство на лекови на Алкалоид АД ...
сите 17 | | | веќе видена

Под мотото „Царина се грижи за одржливост на граѓаните, просперитетот и планетата", Царинската управа на Македонија денеска го одбележува Меѓународниот ден на ...
сите 24 | | | веќе видена

Постои голем јаз меѓу понудата и побарувачката на пазарот на труд, бидејќи само 12 од 100 студенти кои се запишале на факултет ќе најдат работа согласно своите ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj