Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Belgrad
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institute
 • Fakultete
 • Spitale
 • Konsallting
 • Dhurim gjaku
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Kërkime Gjeologjike
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Inxhinieri
 • Laboratore
 • Gjenetikë
 • Akademi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institute

Instituti për Ambient Jetësor dhe Shëndet


 • Adresa: Ilindeni p.n., Universiteti i EJL-së
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

institute

Akademia Maqedone e Shkencave dhe Arteve


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Byro e Kampus Frans


 • Adresa: Shën Kirill dhe Metodij 49 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Fakulteti për Mjekësi Veterinare


 • Adresa: Llazar Pop Trajkov 5/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

fakultete, institute

Filiali i Agricultural Institute Skopje


 • Adresa: Nikolla Karev 8
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

institute

Institut za evropska politika EPI


 • Adresa: Antonie Grubisiq 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

Kategoritë:

institute

Institut za tutun


 • Adresa: Kiçevska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7898 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

institute

Institute GAPE


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 19-6/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

institute

Instituti Dante Aligieri


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev 9-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

institute

Instituti Ekonomik-Shkup


 • Adresa: Prolet 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Instituti Gjeologjik


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Instituti Maqedonas për cilësi


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

institute

Instituti i Anatomise


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

institute

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи