Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Pulmologjia
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Spitale
 • Ordinanca pediatrike
 • Kirurgji
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
Повеќе филтриПомалку филтри

Pulmologjia по градови

Probistip Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Pulmologjia

Ortomedika


 • Adresa: Hristo Smirnenski 4/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 20:00 • Pr nga 08:00 deri më 16:00

Promedika


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50/1-5 fahu p.122 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Promedika është partner ekskluziv shumëvjeçar i kompanive më të famshe multinacionale nga lëmia e farmacisë, mjeksisë dhe stomatologjisë. Promedika është e përkushtuar tek pacientët dhe jep përkrahje të forte në zhvillimin e klientëve të vet përmes pjesmarrjes nëpër kongrese, simpoziume, puntori dhe panaireve.

Spitali i parë i përgjithshëm privat-Remedika


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 22:00 • Sh nga 07:30 deri më 15:00 • D nga 07:30 deri më 13:00

24 часа дежурен доктор.

Dr. Donevska Paca


 • Adresa: Jakim Stojkovski 20
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj