Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Stip
 • Ohër
 • Koçanë
 • Prilep
 • Veles
 • Strugë
 • Probistip
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Kriva Pallankë
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Radovis
 • Resnjë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca pediatrike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Poliklinika
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca gjinekologjike
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Laboratore Diagnostike
 • Spitale
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Ordinanca Internistike
 • Barnatore
 • Kirurgji
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Psikologë Dhe Këshilltore Psikologjike
 • Pulmologjia
 • Ordinanca Radiologjike
 • Ambulanca
 • Vizitë Shtëpiake
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ordinanca pediatrike

Medika-Lluks


 • Adresa: Ljubotenska 91
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medikus-Lux


 • Adresa: Bllagoja Toska 82
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Lidija


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni Medika


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lençe medika


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pediatria D


 • Adresa: Hamdi Lleshi p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

One Hospital


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

One Hospital, spitali i parë i të cilit ndodhet në rajonin perëndimor të Maqedonisë, ofron shërbime më të mira të shëndetit me personelin dhe pajisjet e provuara.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300

Medina Med


 • Adresa: Qendra Zhupa
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7826 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florens


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ehomed


 • Adresa: Sedek Kostoski 70
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 14:00 • Sh nga 09:00 deri më 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neomed


 • Adresa: Major Çede Filipovski 29
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medicine


 • Adresa: Sretko Kërsteski 47
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00 • D nga 00:00 deri më 00:00

Пауза 15:00-17:00 часот

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Family Medical Center


 • Adresa: rr.5, f.Semenisht 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7842 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjorgjieva Najkova Marija


 • Adresa: rr.100, f.Vollkovë 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7843 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Svetllana Zotovska


 • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Radica Maxhoska


 • Adresa: Crvena Armija 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kraleva


 • Adresa: Makedonska Vojska (Cërvena Armija) 18 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Alelksandra Andreevska


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 177
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

dr Biljana Hristovska


 • Adresa: Blledski dogovor 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски и министерот за финансии Фатмир Бесими денеска на прес-конфернција го претставија новиот Концепт на даночна реформа, кој треба да ...
сите 77 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 235 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj