Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Logopedë
 • Defektologe
 • Psikologë dhe këshilltore psikologjike
 • Psikoterapi
Повеќе филтриПомалку филтри

Logopedë по градови

Shkup Strumicë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Logopedë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

Logopedika - Jakovoska Vesna


 • Adresa: M.T.Golloganov 116-1/13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

LOGOPEDIKA është ordinancë private logopedie, në të cilën mënjanohen çrregullimet në shqiptimin e fjalëve, belbëzim, lexim dhe shkrim i çrregullt, trajtohet e folur e pazhvilluar ose e dëmtuar, zhvillohet e folur tek personat me dëmtime në dëgjim.

Kategoritë:

logopedë

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550490566_49.png?t=true&w=300&h=300

Bleta e kabinetit te arsimit special dhe rehabilitimit


 • Adresa: Klenoec 10/23-a
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

defektologe, logopedë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaspar Neurofeedback


 • Adresa: Millan Markoviq 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalinka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

L i RKategoritë:

logopedë, defektologe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logoart Ljubenova


 • Adresa: Bul.Aradhat Partizane 82
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

Kategoritë:

logopedë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Logoteka peperutka


 • Adresa: Bul.Makedonska Vojska 36/1
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

logopedë, defektologe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megalogomed


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

Kategoritë:

logopedë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Od A do Sh


 • Adresa: Drezdenska 15 lok.17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

logopedë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ucilnica Daskalovski


 • Adresa: rr.1616 nr.8, Novo Lisice
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

defektologe, logopedë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za stimulacija,rast i razvoj Stars


 • Adresa: Goce Dellçev 22/7
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

logopedë, defektologe

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teo


 • Adresa: Vanço Prke 12
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Kategoritë:

logopedë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Вредноста на американскиот извоз порасна за 0,3 проценти во јуни на 145,6 милијарди долари, додека увозот значително се зголеми, за 4,7 проценти, на 236,7 ...
сите 86 | | | веќе видена

Градежната компанија ќе гради усек за раздвојување за РЕК Битола, за што ќе наплати близ 11 милиони евра. За овој договор за јавна набавка што ја доби ...
сите 2 | | | веќе видена

Какви блиски релации во Еуростандард банка му помогнале на Горан Србљак од фирмата Горекс да остане должен 1,9 милиони евра без да плати ниту една рата, ...
сите 6 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Државата вчера ја емитуваше дваесеттата емисија обврзници за денационализација во вкупен износ од осум милиони евра. Со неа ќе се ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj