Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Veles
 • Strugë
 • Koçanë
 • Stip
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Resnjë
 • Vinicë
 • Kriva Pallankë
 • Dibër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Barnatore
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Kozmetikë
 • Veledrogeri
 • Ordinanca stomatologjike (dentistë)
 • Barnatore 24 H
 • Laboratore Biokimike
 • Ortopedi - Mjete Ndihmëse Ortopedike
 • Mjekësi - Aparate Dhe Pajisje
 • Farmaci - Produkte Farmaceutike - Tregti
 • Ordinanca Pediatrike
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Ordinanca Internistike
 • Mjekësi - Materiale Mjekësore Për Konsum
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Poliklinika
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Farmaci
 • Spitale
 • Barëra - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Barnatore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Biofarm


 • Adresa: Hristijan Karposh 31
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:30 • Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

Biofarm është një kompani që gjithmonë punon në të njëjtat parime, të të cilat ne besojmë sot: produkte cilësore, bimore për mënyrë më të shëndetshme dhe më të natyrshme të jetës.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559040258_98.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Bela Farm


 • Adresa: Marshall Tito 98
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 21:30

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми.

Kategoritë:

barnatore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599049059_25.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 7 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarPunojmë me kartona të kaltërt

DNA ANNI Farm


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:30 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Një përzgjedhje e gjerë e ushqimeve organike, makrobiotike dhe jo gluten-free.

Kategoritë:

barnatore

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508395988_91.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingTransport publikPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

Promedika


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50/1-5 fahu p.122 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Promedika është partner ekskluziv shumëvjeçar i kompanive më të famshe multinacionale nga lëmia e farmacisë, mjeksisë dhe stomatologjisë. Promedika është e përkushtuar tek pacientët dhe jep përkrahje të forte në zhvillimin e klientëve të vet përmes pjesmarrjes nëpër kongrese, simpoziume, puntori dhe panaireve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1432301725_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Anakonda 1Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 2


 • Adresa: 29 Nëntori 73
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 3Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 4Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 5Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andol-g


 • Adresa: Lubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aorta Farm


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolon Farm


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi


 • Adresa: F.Grupçin p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7406 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asli Farm


 • Adresa: 29 Nëntori 29
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avena farm


 • Adresa: F.Neproshten
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Barnatore qyteti 1


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Begu pharm


 • Adresa: rr.101 p.n. f.Xhepçisht
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biofarm


 • Adresa: Ilindeni 174/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-Medika


 • Adresa: 29 Nëntori 63
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ble-medika


 • Adresa: 29 Nëntori 21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blemedika 1Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blini


 • Adresa: Ilindeni 89
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cara-farm


 • Adresa: Strasho Pinxhur 91
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dani-Farm


 • Adresa: Marshall Tito 72 f.Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 75 | | | веќе видена

Финансирање на енергетска ефикасност и програма за споделување на ризик со Шпаркасе банка Македонија АД Скопје €5 милиони од ГЕФФ ( GEFF ) кредитите за ...
сите 26 | | | веќе видена

Народната банка ја укина одлуката за привремено ограничување на распределбата и исплатата на дивиденда на акционерите на банките. Одлуката е укината денеска на ...
сите 24 | | | веќе видена

Околу половина милион работници вработени во 39.000 компании во Хрватска веќе добија награда за работните резултати оваа година, секој просечно по околу 2.400 ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Европската унија го казни технолошкиот гигант Амазон со 886,6 милиони долари (746 милиони евра) за обработка на лични податоци, што ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj