Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Stip
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Veles
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Probistip
 • Gostivar
 • Strumica
 • Delcevo
 • Kocani
 • Kicevo
 • Kriva Palanka
 • Sveti Nikole
 • Negotino
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Red cross aid organizations
 • Women's organizations
 • Environmental & ecological organizations
 • Disability Persons With Special Needs - Organisations
 • Foundations & Institutes
 • Education Centres
 • Human Rights Organisations
 • S.O.S Telephone Hotlines
 • Information Centres
 • Training
 • Unions
 • Cultural Associations
 • Rehabilitation Centres
 • Foreign Missions & International Organisations
 • Consulting
 • Health Associations
 • Drug Abuse Information, Counceling, & Treatment Centers
 • Chambers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

SOS Detsko selo Macedonia


 • Address : Risto Siskov 31 (Dimitrie Tucovic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км

Our vision Every child belongs to a family and grows up with love, respect and security. Our mission We build families for children in need, we help them shape their own futures, and we share in the development of their communities.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571041243_58.png?t=true&w=300&h=300

CBC Ljoja


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar za edukacija i razvoj-CED


 • Address : s.Tearce 12/24
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Human Association of Romani na RM Sonce-Young forum (Humanitarno Zdruzenie na Romite na RM Sonce-Mladinski forum)


 • Address : Iliria 39/14, p.fax 159
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Loja


 • Address : Ilindenska 18-a
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Multikultura


 • Address : Dervish Cara 5/2-2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈9423 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

444 Balkan Bridges


 • Address : Rudi Cajavec 35/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMOS-Centar for Human Rights-Bitola (AMOS-centar za covekovi prava-Bitola)


 • Address : Skoevska 114
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9533 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agape


 • Address : Franklin Ruzvelt 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrikola


 • Address : Mitko Zafirov 30
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈9561 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Vinka


 • Address : Vanco Prke 1/10
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈9486 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Break: Mon-Fri 15-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropalancanka


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Kriva Palanka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agtis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alda Skopje


 • Address : bul.Partizanski Odredi 43-B/1-5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa internacional


 • Address : Orce Nikollov 212-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka-Centre for Sustainable Development


 • Address : Mile Pop Jordanov 42-A 3/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angelcinja-HOA


 • Address : Gjorce Petrov D-1/72
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arno


 • Address : bul.VMRO 1/2-7
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Грантови за организаторите на настани на ист принцип како што добија грантови игротеките и ноќните клубови, не се возможни од повеќе причини, вели ...
сите 209 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 45 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Побарувачката за станови во големите градови, особено во главниот град и натаму се одржува на стабилно ниво, а тоа пак придонесува ...
сите 7 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 39 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel