Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations) in Gevgelija

Agrikola


 • Address : Mitko Zafirov 30
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for Physically handicapped persons


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FOSIM-NGO Support Centre (Centar za podrska na NVO)


 • Address : Marsal Tito 60
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poraka


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од Регулаторната комисија ...
сите 38 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 63 | | | веќе видена

Во фокусот на вториот панел на денешната агенда на Социо-еколошкиот форум Скопје 2021 беше зелената транформација како основа за заздравување на светската ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel