Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Disability persons with special needs - organisations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Unions
Повеќе филтриПомалку филтри

Disability persons with special needs - organisations по градови

Bitola Gevgelija Makedonska Kamenica Negotino Ohrid Prilep Skopje Stip Struga Veles Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Disability persons with special needs - organisations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Association of Blind Citizens of Skopje


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Invalidi"s Penzioners--Kisela Voda


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b., baraka 10/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Union of Labour Disability (Gradski sojuz na invalidi na trudot)


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dama El


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 5/1-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lastovica


 • Address : bul.ASNOM 60-3/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Open the Window (Otvorete gi prozorcite)


 • Address : bul.Partizanski Odredi 62-2/29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Polio plus


 • Address : bul.ASNOM (AVNOJ) 64 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rast/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solem


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 33/1-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spresa


 • Address : Tale Hristov 1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for sports and recreation of the disabled (Sojuz za sport i rekreacija na invalidi)


 • Address : Sutjeska 43-b
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koco Racin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilnost


 • Address : nas.Karposh b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mobilnost


 • Address : Vancho Nikoleski 3
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 29 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel