Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations) in Kavadarci

Idninata e sega


 • Address : Jovan Planinski 10
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Red Cross of Macedonia-Kavadraci (Crven krst na Makedonija-Kavadraci)


 • Address : 7-mi Septemvri 72-b
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZG Panchelito


 • Address : 7-mi April 2
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie Vinotek


 • Address : 7-mi April 2
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie cekor kon Evropa


 • Address : Blagoj Krstic 3-a
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 17 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel