Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Human rights organisations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations) in Prilep

Agtis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Civil Initiative Centre -CGI (Centar za gragjanska inicijativa-CGI)


 • Address : Dimo Narednikot b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coalition SEGA


 • Address : Car Samoil 18
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Community organization of Red Cross (Opstinska organizacija na Crven Krst)


 • Address : Jole Andonoski 5-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Epilepsia Makedonija


 • Address : Stara opshtinska zgrada 31
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klub-Lekuvani alkoholicari D-r Metodija Nikoloski-Mec


 • Address : Stevan Apostolski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirovna akcija


 • Address : Dimo Narednikot A-1-2/31
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladinski Sovet/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orhideja


 • Address : Vojvodinska 87/3
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poraka


 • Address : Stevan Apostoloski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romani sukaripa


 • Address : Gostivarska 42
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
сите 56 | | | веќе видена

Инфлацијата е во рамките на планираното. Просечната стапка на инфлација е стабилна во првите осум месеци и е 2,7%, во одредени месеци е нешто повисока, во ...
сите 42 | | | веќе видена

Топлификација АД во стечај не е загубар и вреди многу повеќе од постигната цена на организираната лицитација. Во четвртокот Адора инженеринг соопшти дека за ...
сите 40 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel