Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Health associations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Commissions (institutional & government)
Повеќе филтриПомалку филтри

Health associations по градови

Bitola Skopje Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Health associations

8 - Association for Health Education and Environment (8-ka Zdruzenie za zdravstvo i ekologija)


 • Address : Milan Markovikj 2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Pathologists of Macedonia


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of orthodontists (Zdruzenie na specijalisti po ortodoncija)


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astarta


 • Address : Zagrebska 28 lam.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fharmacy Chamber of Macedonia (Farmacevtska komora na Makedonija)


 • Address : 50-ta Divizija 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Macedonian Doctors Union - Skopje (Makedonsko lekarsko drustvo-Skopje)


 • Address : Dame Gruev, Gradski Dzid 3 blok 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonsko stomatolosko drustvo


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Medis


 • Address : Naum Naumovski Borche 50-2/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Public institution of the health needs of clinics


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association of Speech Therapist on R.Macedonia (Drustvo na logopedi na R.Makedonija)


 • Address : Elpida Karamandi 28
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doctors association (Zdruzenie na lekarite)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marko Polo


 • Address : Borka Levata b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelalek


 • Address : Novachki pat b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 56 | | | веќе видена

Интервју со Ѓиле Вишај, советник за економски прашања во амбасадата на Република Словенија во Република Северна Македонија Нашите две држави, годинава, слават ...
сите 54 | | | веќе видена

Регионот треба да се стреми кон што побрза енергетската транзиција, истакна Виктор Андонов соработник за енергетика во Владата на Република Северна Македонија ...
сите 28 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel