Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Vinica
 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Women's organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • S.o.s telephone hotlines
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Women's organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Handy Woman (Vesta zena)


 • Address : p.fah 136
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro-Vinka


 • Address : Vanco Prke 1/10
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7931 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Break: Mon-Fri 15-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropalancanka


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Kriva Palanka

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa 2003


 • Address : 11-ti Oktomvri 17-2/4
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bisera


 • Address : Dimitar Vlahov 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ESE-Centar za pravna pomos


 • Address : Maksim Gorki 20-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-zena


 • Address : Solunska 111-d
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Thu from 17:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GIZ-Citizen Initiative of Women (GIZ-Gragjanska inicijativa na zenite)


 • Address : Plostad Ilinden b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kham


 • Address : Done Bozinov 49
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klea Women Civil Initiative -Bitola (Klea zenska gragjanska inicijativa-Bitola)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 15/14
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce shto cuka


 • Address : Vanco Prke 62/5
 • Place: Stip
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidija-srce sto cuka


 • Address : 11-ti Oktomvri 44/2-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luludi


 • Address : Lazar Trpovski 1/2/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 66 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel