Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Struga
 • Ohrid
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Stip
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Kicevo
 • Gevgelija
 • Kumanovo
 • Resen
 • Berovo
 • Radovis
 • Vinica
 • Veles
 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Geodetic work - companies
 • Land&property register (cadastre, titles, deeds)
 • Architectural services
 • Engineering
 • Consulting
 • Construction Companies
 • Expert Testimony Services (Forensic Consultants)
 • Geodetic Instruments
 • Estate Agencies (Real Estate)
 • Estimators
 • Architects
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Geodetic work - companies

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Geo Innovus


 • Address : Vladimir Kavaev 29/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

Гео Инновус ДООЕЛ е фирма чија дејност опфаќа дистрибуција, консалтинг и услуги од областа на инженерска геодезија и земјоделство, во работна соработка е со фирмата “Livona d.o.o Novi Beograd” за заеднички настап на пазарот на Република С.Македонија претставувајќи го реномираниот светски бренд Тrimble. Располагаме со Тrimble опрема за прецизно полјоделство (Trimble Agriculture) и геодетска опрема. Покрај продажба, обезбедуваме поддршка, едукација и обука на сите наши клиенти и соработници. Активен е повикот на ФИТР каде што може да се аплицира за грантови за нови модерни технологии за профитабилен агробизнис, поддршка 70% од инвестицијата. Повикот за аплицирање е до 15.06.2022.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1647246618_63.png?t=true&w=300&h=300

Geo-kompas


 • Address : Bozhidar Adzhija 1 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

Гео–Компас е компанија која е основана во 2019 година, но со себе носи тим од професионалци кои имаат над 15 години работно искуство во областа на геодезијата и катастарот. Компанијата работи во областа на геодезијата, катастар, вештачења, проценка на недвижности, инженерска геодезија, индустриска геодезија. Со својот професионален тим нуди стручни и целосни решенија за проблематики во областа на катастарот, геодезијата, судските вештачења во областа на геодезијата, проценките на недвижности.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661348189_25.png?t=true&w=300&h=300

Geo Mega


 • Address : Done Bozhinov 9-2/12
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Society for Geodetic Works Modern surveying instruments, licensed software and verified professional staff, with a long tradition.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/089f5c02139ed7a2e4791123f97b7000.jpg?t=true&w=300&h=300

Geo Dezis


 • Address : Nov trgovski centar kat 2 lok.46
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo Punkt


 • Address : GTC kat 2 lok.1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geo skica


 • Address : Ilindenska 2 kat lok.14/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geopolog


 • Address : Nov trgovski centar kat 2 lok.24
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Geodet


 • Address : Marshal Tito 19
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Geodet


 • Address : bul.Partizanski Odredi 46-a-1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Geodet 2010


 • Address : Proleterski Brigadi 43
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa geodet Zoran


 • Address : Brakja Ginoski b.b.
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfabet Abs


 • Address : Braka Miladinovci 35
 • Place: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alternativa group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra engeneering (Astra inzenering)


 • Address : Dzhon Kenedi 25-1-1/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

At-Ar


 • Address : Drezdenska 15/2 lok 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashoski


 • Address : Momchilo Jordanoski 9
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Civil Geo Engeneering (Civil Geo Inzenering)


 • Address : Solunska 187
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cvetkovski konsalting


 • Address : bul.Partizanski Odredi 29 lok.4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalta geoinzenering


 • Address : Risto Sekirchanec 1-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00 • Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dora


 • Address : Stolarska 1-g
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Everest inzenering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evro hom bunde


 • Address : Ploshtad Filip II Makedonski lok.918
 • Place: Resen
 • Distance: ≈7882 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel