Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metal ore mining
 • Metallurgy & materials
 • Scrap metal - recycling centers
 • Batteries - recycling centers
 • Non-metal raw materials - (e.g. opal, limestone, gritting material)
 • 200 Most Successful
 • Copper Products - Manufacturers & Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Metal ore mining по градови

Bitola Demir Hisar Kavadarci Radovis Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metal ore mining

BMS Minerals


 • Address : Majakovski 26
 • Place: Skopje

Categories:

metal ore mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Metal


 • Address : bul.Ilinden 103/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bst Metals & Minerals


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 72-B/6
 • Place: Skopje

Categories:

metal ore mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euromaks Resources


 • Address : bul.Partizanski Odredi 14-1/2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Categories:

metal ore mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Malid Eksport


 • Address : bul.Jane Sandanski 9-a lok.10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metso minerals


 • Address : Nju Delhiska 6-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Recycle Eko-Start


 • Address : Prashka 13-2/19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bucim/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euronikel industri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GML/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 134 | | | веќе видена

Извршниот директор на JPMorgan Chase, Џејми Дајмон, го критикуваше биткоинот, сугерирајќи во средата на Капитол Хил дека криптовалутите треба да бидат ...
сите 9 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Групата од седум нации Г7, односно Соединетите Американски држави, Германија, Канада, Јапонија, Велика Британија, Франција и Италија, ...
сите 6 | | | веќе видена

Македонија како мала држава би можела да се позиционира подобро само преку креативни и конзистентни политики, сериозни анализи и професионално дејствување. ...
сите 12 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 43 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel