Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
 • Skopje
 • Probistip
 • Gostivar
 • Makedonski Brod
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mines
 • Non-metal raw materials - (e.g. opal, limestone, gritting material)
 • Marble & granite - manufacturers & retail
 • Mines & mining
 • Quarries (stone & rock)
 • Construction Stone & Rock - Retail
 • Construction Materials & Supplies
 • Coal Mines
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mines

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Progres 98


 • Address : s.Vrutok b.b.
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silika


 • Address : s.Cajle
 • Place: Gostivar

Categories:

mines

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BananiCategories:

mines, mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brik


 • Address : Zadarska b.b.
 • Place: Berovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulmak 2016


 • Address : Jakim Stojkovski 2 s.Dobrevo
 • Place: Probistip

Categories:

mines

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feni industry


 • Address : s.Vozarci
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karika


 • Address : Orde Todoroski-Semko 16
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

mines

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin KG


 • Address : Orde Todoroski Shemko 43
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Larin Mramor company


 • Address : bul.Goce Delcev 45/1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Larin mramor company


 • Address : Ankarska 29-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marmo Artika


 • Address : s.Preglovo
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mine Demir Hisar Sopotnica


 • Address : s.Sopotnica
 • Place: Demir Hisar
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Refraktori (Nova Refraktori)


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Pehcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ograzden


 • Address : Marsal Tito 239
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7971 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opalit


 • Address : s.Cesinovo
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7918 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

REK Bitola-Rudnik Suvodol


 • Address : s.Suvodol
 • Place: Bitola

Categories:

mines, coal mines

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

REK Oslomej


 • Address : s.Oslomej
 • Place: Kicevo

Categories:

mines

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ri-Ep


 • Address : Goce Delcev 169
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7865 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Доколку итно и недоложно не се исплати поддршката за туристичко-угостителскиот сектор предвидена со петтиот пакет мерки и не се обезбеди дополнителна директна ...
сите 49 | | | веќе видена

По предлог-одлуки на Собранието на акционери, на продажба се ставени градежни-деловни нефункционални објекти во сопственост на ПИ Благој Ѓорев АД Велес, а меѓу ...
сите 4 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 67 | | | веќе видена

Фирмите што се жалеле за некоја јавна набавка, лани до Комисијата за жалби по јавни набавки уплатиле вкупно 107 илјади евра за водење на жалбени постапки, ...
сите 7 | | | веќе видена

Во 2020 година, просечниот годишен приход по член на домаќинството во Бугарија е 7.002 левови (3.500 евра) и е зголемен за 6,2 проценти во споредба со 2019 ...
сите 4 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel