Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kocani
 • Berovo
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Non-metal raw materials - (e.g. opal, limestone, gritting material)
 • Mines
 • Metallurgy & materials
 • Construction stone & rock - retail
 • Quartz
 • Construction Materials & Supplies
 • Fireproof Industry
 • Mines & Mining
 • Construction Insulation Materials
 • Construction Companies
 • Architectural Services
 • Quarries (Stone & Rock)
 • Metal Ore Mining
 • Transportation Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Non-metal raw materials - (e.g. opal, limestone, gritting material) по градови

Berovo Bitola Gostivar Kocani Kratovo Kriva Palanka Kumanovo Makedonski Brod Probistip Skopje Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Non-metal raw materials - (e.g. opal, limestone, gritting material)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Kem AD


 • Address : Nikola Parapunov 6-1/18
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alex


 • Address : ul.2, s.Idrizovo 66
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpha Nemetali (Alfa Nemetali)


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brik


 • Address : Zadarska б.б.
 • Place: Berovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elan-koop


 • Address : ASNOM (Mosha Pijade) 16
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metso minerals


 • Address : Nju Delhiska 6-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misa-mg


 • Address : Pavel Shatev (Bihachka) 3 лам.3 лок.10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nemetali


 • Address : Hristijan Todorovski Karposh, s.Cheshinovo б.б.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7491 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ograzden


 • Address : Marshal Tito 239
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Opalit


 • Address : s.Cheshinovo
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:30 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RAM


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Renosil/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sileks - Head office


 • Address : Goce Delchev 70
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7470 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sileks travertin


 • Address : Industriska б.б.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silika Mineral


 • Address : s.Suvodol
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Земјава ги игнорира предупредувањата од Европската енергетска мрежа. И покрај 4 опомени кои стигнаа на адреса на МЕПСО изминативе 10 дена, влечењето струја ...
сите 96 | | | веќе видена

Во моменти кога светот се соочува со енергетска криза и кога станува јасно дека во Македонија под долги години може да има рестрикции на струја екс директор на ...
сите 164 | | | веќе видена

Компанијата на Илон Маск, Тесла, очигледно не е во криза, барем кога станува збор за чиповите. Не само во конкуренција на електрични возила, туку и во сите ...
сите 28 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола е една од шесте банки со кои Развојната банка на РСМ потпиша договор за издавање портфолио гаранција од Гарантен фонд.Со ова, ...
сите 5 | | | веќе видена

Иван Туџаров поранешниот директор на Реплек повеќе не е ниту член Управниот одбор на компанијата. На седница на Надзорниот одбор која се одржала во петокот тој ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel