Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Stip
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Kavadar
 • Prilep
 • Strugë
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Veles
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh - sallone
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Kozmetikë - sallone
 • Masazh terapeutik
 • Sallone bukurie
 • Manikyr Dhe Pedikyr
 • Sallone Ondulimi
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Rehabilitim - Qendra
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Grimerë
 • Fitnes - Qendra
 • Spa Qendra
 • Mjekësia Alternative
 • Solariume
 • Sauna
 • Akupunkturë
 • Tomografi Kompjuterike
 • Poliklinika
 • Mjekësia E Punës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Masazhe

Bliss Beauty Center & Spa


 • Adresa: Ilindeni 208
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

Pleksus duo


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Fizart


 • Adresa: Rr.180 nr.23
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

Daniella Beauty


 • Adresa: Rr.160 nr.3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Dr. Vaska


 • Adresa: Aleksandar Martullkov 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00

Atlas Centar


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Studio Alternativa


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 14:00 deri më 19:00

Studio Alternative është një studio masazh, terapi manual dhe edukim. Një studio që ju ofron një alternativë dhe një mënyrë alternative për të ndihmuar.

Halo beauty


 • Adresa: Klenoec 67/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Ma nga 16:00 deri më 20:00 • Mr - Pr nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

Studio Leni


 • Adresa: Budimpeshtanska 11-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Nju Filing


 • Adresa: Radika 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 20:00

Kinnari


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Belisima


 • Adresa: Kozle 91 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Dr.Turan


 • Adresa: Bukureshka 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска вчера на прес-конференција во Владата порача дека Буџетот е во добра кондиција и оти финансиите се стабилни, но ...
сите 125 | | | веќе видена

Златните и девизните резерви на Русија достигнаа 557,5 милијарди долари во првите 10 дена од новата година, според најновите податоци на руската централна ...
сите 4 | | | веќе видена

Мобилната лабораторија за испитување на квалитетот на течните горива односно на нафтата и нафтените деривати што ја купи државата пред седум месеци за 512.000 ...
сите 32 | | | веќе видена

Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj