Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Ohër
 • Strugë
 • Veles
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Koçanë
 • Stip
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Mavrovë
 • Kratovë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone ondulimi
 • Sallone bukurie
 • Manikyr dhe pedikyr
 • Masazh - sallone
 • Grimerë
 • Solariume
 • Kozmetikë
 • Spa Qendra
 • Sauna
 • Kozmetikë - Pajisje
 • Masazh Terapeutik
 • Parfumeri
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Stilistë
 • Mjekësia Estetike
 • Sallone Ondulimi - Pajisje
 • Kurse Për Parukeri Dhe Kozmetikë
 • Ordinanca Dermatologjike
 • Fitnes - Qendra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Kozmetikë - sallone

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

D Bjuti Rum


 • Adresa: 23 Tetori 40 (Vlladimir Komarov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 18:00

Shërbime të flokëve; kozmetikë; depilim; Shtrirja e thonjve; manicures; pedicure; Trajtime me parafine.


AngelaBeauty bi Stefano


 • Adresa: Boris Kidriç 98
 • Vendi: Tetovë

Dajmond Bjuti


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë

Daniella Beauty


 • Adresa: Rr.160 nr.3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Elit


 • Adresa: Jane Sandanski 48/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Feme bjuti Zone


 • Adresa: Illindenska 87/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Ivona


 • Adresa: Brane Stefanoski p.n.
 • Vendi: Tetovë

MalësorjaAfrodita


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3/3, gradski zid 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Afrodita Lager


 • Adresa: Dimitar Vllahov 54-a
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 12:00 deri më 16:00

Afrodita-S


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Afrodita-S


 • Adresa: Todor Alleksandrov 79-1/11 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Ajtet AS


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 7/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

Alehandro Bjuti


 • Adresa: bul.V.S.Bato 9 lok.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Aleksandria profesional tm


 • Adresa: Hristo Smirnenski 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:30 deri më 16:30

Alessandro


 • Adresa: Orce Nikollov 186 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Mapa

Северниот бран ја зафати и македонската валута, па така и дел од банкнотите ќе станат „северни“. Народната банка склучила договори за набавка на нови банкноти ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонска берза на официјалниот сајт го објави прегледот на финансиските податоци на котираните друштва за периодот 01.01-30.06.2019 година. Од вкупно 101 ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи