Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Prilep
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh - sallone
 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone bukurie
 • Manikyr dhe pedikyr
 • Sallone ondulimi
 • Masazh Terapeutik
 • Grimerë
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Solariume
 • Sauna
 • Spa Qendra
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Fitnes - Qendra
 • Kozmetikë
 • Aerobik
 • Tatuim
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Masazh - sallone

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Studio Alternativa


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 14:00 deri më 19:00

Studio Alternative është një studio masazh, terapi manual dhe edukim. Një studio që ju ofron një alternativë dhe një mënyrë alternative për të ndihmuar.


Daniella Beauty


 • Adresa: Rr.160 nr.3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Afrodita-S


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Afrodita-S


 • Adresa: Todor Alleksandrov 79-1/11 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

AkvaMarin


 • Adresa: 11 Tetori 44-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Aleksandria profesional tm


 • Adresa: Hristo Smirnenski 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:30 deri më 16:30

Andrijana-Art


 • Adresa: Sllavej Pllanina 3/3
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 13:00 deri më 18:00

Arnika


 • Adresa: bul.Turistiçka 85
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9507 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

masazh - sallone

Aseana Royal Spa


 • Adresa: Orce Nikollov 190
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 12:00 deri më 22:00

Aura


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 10/2 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

Aura


 • Adresa: Pirinska 22
 • Vendi: Vallandovë

Kategoritë:

masazh - sallone

Babor Beauty SPA


 • Adresa: Bul.Ilinden 74
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Beauty art studio Emili


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 36/4 llok.10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Bejbi


 • Adresa: Gjorgji Dimitrov
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 21:00

Belisima


 • Adresa: Kozle 91 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 20:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Bella Donna


 • Adresa: Partizanski odredi 66-B, vlez 1, M1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ma - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 16:00

Bella vita


 • Adresa: Naroden Front 3/3-11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

Kategoritë:

masazh - sallone

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи