Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport - masazhe sportive
 • Masazh terapeutik
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Masazh - sallone
 • Sallone bukurie
 • Rehabilitim - Qendra
 • Fitnes - Qendra
 • Kozmetikë - Sallone
 • Spa Qendra
 • Manikyr Dhe Pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Sport - masazhe sportive по градови

Manastir Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sport - masazhe sportive

Fizart


 • Adresa: Rr.180 nr.23
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

AkvaMarin


 • Adresa: 11 Tetori 44-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Energi Studio


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 23/3 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Kinezika


 • Adresa: Hristo Smirnenski 54-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Promedika Estetik


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 50/1 fahu p.122 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Zdravje i Fitnes


 • Adresa: Bul.ASNOM 60 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 16:00 deri më 22:00

Mapa

А генцијата за лекови и медицински средства на Република Словенија (JAZMP), по извршената инспекција во погоните за производство на лекови на Алкалоид АД ...
сите 17 | | | веќе видена

Цената на паладиумот го надмина златото. Една унца паладиум сега чини повеќе од злато. Во изминатите две недели на светскиот пазар цената на паладиумот се ...
сите 10 | | | веќе видена

Постои голем јаз меѓу понудата и побарувачката на пазарот на труд, бидејќи само 12 од 100 студенти кои се запишале на факултет ќе најдат работа согласно своите ...
сите 19 | | | веќе видена

Под мотото „Царина се грижи за одржливост на граѓаните, просперитетот и планетата", Царинската управа на Македонија денеска го одбележува Меѓународниот ден на ...
сите 24 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj