Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Stip
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Kavadar
 • Prilep
 • Strugë
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Veles
 • Kërçovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh - sallone
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Kozmetikë - sallone
 • Masazh terapeutik
 • Sallone bukurie
 • Manikyr Dhe Pedikyr
 • Sallone Ondulimi
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Rehabilitim - Qendra
 • Sport - Masazhe Sportive
 • Grimerë
 • Fitnes - Qendra
 • Mjekësia Alternative
 • Spa Qendra
 • Solariume
 • Sauna
 • Akupunkturë
 • Tomografi Kompjuterike
 • Poliklinika
 • Mjekësia E Punës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Masazhe

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

E lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëE kualifikuar për foshnjePaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

Gua Sha


 • Adresa: Gigo Mihajllovski 9-a/7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Работиме повеќе видови масажи - релакс, терапевтска, комбинирана, масажа на цело тело, антицелулитна и други. Нашиот пристап кон масажата е малку поинаков бидејќи е комбинација од повеќе видови масажи и направена е една целина која одлично делува на телото.

Kategoritë:

masazh - sallone

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Studio Alternativa


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 14:00 deri më 19:00

Studio Alternative është një studio masazh, terapi manual dhe edukim. Një studio që ju ofron një alternativë dhe një mënyrë alternative për të ndihmuar.


Bliss Beauty Center & Spa


 • Adresa: Ilindeni 208
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

Daniella Beauty


 • Adresa: Rr.160 nr.3
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 22:00

Fizart


 • Adresa: Rr.180 nr.23
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

Pleksus duo


 • Adresa: Jane Sandanski 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

AS Fizikus


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 85 lok.4 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

Afrodita-S


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 113-a-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Afrodita-S


 • Adresa: Todor Alleksandrov 79-1/11 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Aleksandria profesional tm


 • Adresa: Hristo Smirnenski 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:30 deri më 16:30

Aleksejov


 • Adresa: Pandil Shishkov 2-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Alta Centar


 • Adresa: Murteza Tatar 16
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00 • D nga 10:00 deri më 14:00

Andrijana-Art


 • Adresa: Sllavej Pllanina 3/3
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 13:00 deri më 18:00

Angelovski Boshko


 • Adresa: Roza Luksemburg 16 llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

masazh terapeutik

Arnika


 • Adresa: bul.Turistiçka 85
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Kategoritë:

masazh - sallone

Aseana Royal Spa


 • Adresa: Orce Nikollov 190
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 12:00 deri më 22:00

Atlas Centar


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Aura


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 20 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj