Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Vinicë
 • Strumicë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh terapeutik
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Masazh - sallone
 • Sport - masazhe sportive
 • Rehabilitim - qendra
 • Sallone Bukurie
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Kozmetikë - Sallone
 • Spa Qendra
 • Mjekësia Alternative
 • Mjekësia E Punës
 • Homeopatia
 • Tomografi Kompjuterike
 • Neuro Psikiatria
 • Ambulanca
 • Ordinanca Ortopedike
 • Fitnes - Qendra
 • Manikyr Dhe Pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Masazh terapeutik

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Studio Alternativa


 • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 13:00 deri më 20:00 • Sh nga 14:00 deri më 19:00

Studio Alternative është një studio masazh, terapi manual dhe edukim. Një studio që ju ofron një alternativë dhe një mënyrë alternative për të ndihmuar.


Bliss Beauty Center & Spa


 • Adresa: Ilindeni 208
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:00

AkvaMarin


 • Adresa: 11 Tetori 44-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Angelovski Boshko


 • Adresa: Roza Luksemburg 16 llok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 17:00 deri më 22:00

Kategoritë:

masazh terapeutik

Atlas Centar


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 155
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Davor Masazhë


 • Adresa: Vasill Gjorgov 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00

Energi Studio


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 23/3 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 18:00

Evita


 • Adresa: Drvarska 61
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9536 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 17:00

Fiziko-medikus


 • Adresa: Dimitar Vllahov 36
 • Vendi: Vinicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Fizikoestetik


 • Adresa: Bul.Maqedonija 36/4
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9516 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Fiziofleks


 • Adresa: f.Istibanja
 • Vendi: Vinicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Fiziomed


 • Adresa: Kiro Kërstevski Pllatnik 11-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

masazh terapeutik

Fiziorelaks


 • Adresa: Pavell Shatev p.n. lok.14 (Jadranska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи