Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
 • Koçanë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ketering
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
 • Ushqime të gatuara
 • Restorante - piceri
 • Restorante - Kombëtarë
 • Dorëzim I Ushqimit
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Hotele
 • Mehane
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Ketering- Ushqim Industrial I Organizuar
 • Pastiçeri
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Ngjarje - Organizim
 • Virusit Korona
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ketering

Dalma ketereing servis


 • Adresa: Vele Markov 6
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delivio


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 149/1 lok.71
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dion


 • Adresa: Kej 13 Nëntori p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dish wish


 • Adresa: Skupi 6/9
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diva


 • Adresa: Joska Jordanoski 10
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dk Universal


 • Adresa: Strasho Erbapçe 75
 • Vendi: Koçanë

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dkicen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojrana/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Elena/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv


 • Adresa: bul.Makedonija p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv Bastion


 • Adresa: Bilanovska p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit ivents


 • Adresa: F.Çajle
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Equilibrium


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etno Kujna


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 153/85
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontanë prej Çokollate


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км

Kategoritë:

ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GB Delivery


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-gj (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 21:30

Kategoritë:

pastiçeri, ketering

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Globus Events


 • Adresa: Elisie Popovski-Marko 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gracia


 • Adresa: Rr.38 nr.7
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gurmet


 • Adresa: Zhivko Çingo 3 (Rade Konçar)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 37 | | | веќе видена

Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj