Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Ohër
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Veles
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Stip
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Mavrovë
 • Shën Nikollë
 • Probistip
 • Vinicë
 • Gostivar
 • Bogdanc
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Lule dhe lulishte
 • Dasma - lule dhe dekorime të tjera
 • Gift-shop
 • Lule - dërgesë
 • Parqe dhe gjelbërim - rregullim dhe mirëmbajtje
 • Suvenire
 • Hortikulturë - Pajisje Dhe Shërbime
 • Fidane - Tregti
 • Materiale Dekorative
 • Parfumeri
 • Dasma - Materiale Promovuese
 • Lule - Prodhim
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Kopshte - Shërbime
 • Butiqe
 • Shatërvane - Punime Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Lule dhe lulishte

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

City FlowersQyteti Flores është një kompani që u ofron klientëve të saj një mundësi online urdhërimi të llojeve të ndryshme të luleve të freskëta, bouquets dhe enë lule dhe shpërndarjen e tyre direkt në derën tuaj.

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Ramos Iliadis


 • Adresa: Boris Trajkovski 34/3 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Ramos Iliadis - Më shumë se 4000 produkte - me shumicë.


AC Kika


 • Adresa: Goce Delçev 3
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Agroballkan


 • Adresa: Rr.154 nr.11
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Agroballkan - Ikebana


 • Adresa: Strasho Pinxhur 47
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Bambus


 • Adresa: Marshall Tito
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Пауза: Пон-Саб 13-16ч

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Bo-bo


 • Adresa: Bllagoja Toska 49/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Cheiv


 • Adresa: Abdyl Frashëri 60
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Ciklamia


 • Adresa: Ilindeni 166
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Cikllama


 • Adresa: Goce Delçev 39-a (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Coko bon


 • Adresa: Goce Delçev 1 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Ema Mels


 • Adresa: 29 Nëntori 52
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Fragolla


 • Adresa: Beliçica 43
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Jasmin


 • Adresa: Jane Sandanski 57
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 16:30

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Kallija


 • Adresa: Marshall Tito 39
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 11:00 deri më 15:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Kamelija


 • Adresa: Boris Kidriç 39/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Krin


 • Adresa: Nikolla Teslla 29
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Vale


 • Adresa: Jane Sandanski 33
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00 • D nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Vesna


 • Adresa: Jane Sandanski 8/2
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 11:00 deri më 17:00

Zambak


 • Adresa: Abdyl Frashëri 6
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

lule dhe lulishte

Mapa

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи