Пребарувањето е оптимизирано за Kumanovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Koçanë
 • Berovë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Jometale
 • Miniera
 • Metalurgjia
 • Metale dhe minerale metali - tregti
 • Xehe dhe xehtari
 • Kuarc
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Industria Zjarrërezistuese
 • Ndërtimtari - Materiale Ndërtimi Për Izolim
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Mermer Dhe Granit - Prodhim Dhe Tregti
 • Gurë - Tregti
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Jometale

Sileks travertin


 • Adresa: Idustriska p.n.
 • Vendi: Kumanovë

Aleks


 • Adresa: Rr.2 nr.66 , f.Idrizovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9448 км

Alfa Nemetali


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kem AD


 • Adresa: Nikolla Parapunov 6-1/18
 • Vendi: Gostivar

Metso minerals


 • Adresa: Nju Delhiska 6-2/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Misa-mg


 • Adresa: Pavel Shatev 3 llam.3 lok.10 (Bihaçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Nemetali


 • Adresa: Hristijan Todorovski Karpos p.n., F.Çeshinovë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

jometale

Ograzhden


 • Adresa: Marshall Tito 239
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈9538 км

Kategoritë:

miniera, jometale

Opalit


 • Adresa: F.Çeshinovë
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:30 deri më 14:30

Kategoritë:

jometale, miniera

RAM


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

RenosilKategoritë:

kuarc, jometale

Sani Extra


 • Adresa: Vera Jociq 61
 • Vendi: Kriva Pallankë

Kategoritë:

miniera, jometale

Sileks - Drejtoria


 • Adresa: Goce Dellçev 70
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км

Kategoritë:

miniera, jometale, hotele

Silika Mineral


 • Adresa: F.Suvodoll
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈9482 км

Kategoritë:

miniera, jometale, gurore

Mapa

Платформата за изнајмување на станови Airbnb објави дека нејзините приходи во вториот квартал по втор пат од основањето надминале милијарда долари. Прв пат им ...
сите 3 | | | веќе видена

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Сојузот на математичари на Македонија ја организира Есенската математичка школа 2019 наменета за учениците од основните и средните училишта од целата држава. ...
сите 11 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи